نمایندگی تلفن پاناسونیک غرب تهران به سبب ارائه خدمات کامل و بدون نقص در زمینه فروش، پس از فروش و انجام تعمیرات با کیفیت، توانسته اطمینان مشتریان خود را جلب کرده و به عنوان تنها مرکز تعمیرات تلفن‌های پاناسونیک در غرب تهران بدرخشد. مدیریتِ نمایندگی تلفن پاناسونیک غرب تهران بر ضرورت گارانتی و خدمات پس از فروش تاکید ویژه‌ دارد و خود را ملزم به اجرای اصول مشتری‌مداری می‌داند.

مدیریت نمایندگی تلفن پاناسونیک غرب تهران به شما این اطمینان را می‌دهد که به تمامی مهارت‌های‌ مورد نیاز جهت انجام تخصصی‌ترین تعمیرات تسلط دارد و شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب‌سایت تماس گرفته و راهنمایی و مشاوره مورد نیاز خود را دریافت کنید.

نمایندگی تلفن پاناسونیک غرب تهران-ستارخان نرسیده به چهارراه خسرو پاساژ برلیان طبقه همکف پلاک۲۸---۰۹۱۲۲۳۸۹۰۶۴---۴۴۲۱۹۷۲۷

تعمیرات تخصصی

خدمات تعمیر انواع تلفن های پاناسونیک رومیزی ، بی سیم و فکس

تعمیرات غیرحضوری

با ارسال دستگاه خود و به صورت غیرحضوری از خدمات نمایندگی بهره مند شوید.

تعمیرات فوری

تعمیر و تحویل در کمترین زمان ممکن و امنیت تحویل از طریق الوپیک و اسنپ

نمایندگی تلفن پاناسونیک غرب تهران با توجه به تولیدات متنوع این برند در زمینه تلفن‌های رومیزی، بی سیم و… جهت ارائه خدمات به طرفداران این محصول اقدام به راه‌اندازی مرکزی تخصصی نموده است.

خدمات نمایندگی تلفن پاناسونیک غرب تهران در سه بخش ارائه می‌گردد؛ بخش نخست، واحد فروش که به عرضه محصولات این شرکت می‌پردازد. بخش دوم، واحد خدمات پس از فروش و گارانتی است که در آن به هر گونه مشکلات پس از فروش محصول رسیدگی می‌شود و بخش سوم؛ واحد تعمیرات که  در آن به تعمیر و سرویس محصولات پاناسونیک می‌پردازند. خدمات ارائه شده در این مرکز کلیه محصولات در زمینه تلفن شرکت پاناسونیک را دربرمی‌گیرد.